עמוד הבית בית בכפר > מאמרים לבני הגיל השלישי > מה החשיבות של בית מוגן עבור בני גיל הזהב?

מה החשיבות של בית מוגן עבור בני גיל הזהב?

יום אחד זה מגיע. לפתע אתה מבין שאולי כדאי לחשוב על שינוי, על מעבר למקום מגורים חדש, כזה שיוכל לתת לך את מה שאתה באמת זקוק לו. ואז עולה השאלה: מה ייתן לי בית מוגן, שלא אקבל במקום בו אני גר כיום? למה דיור מוגן מומלץ כל כך לבני גיל הזהב?

 

זה מתחיל בביטחון

 

לא לחינם הם נקראים בתי דיור מוגן, אין דבר חשוב יותר מביטחון ובפרט בשלב זה של החיים. בתי בית בכפר מספקים לדיירים ביטחון ושקט רב (אפילו את הדלת לביתך תוכל להשאיר לא נעולה). כל אדם שנמצא במרכז הדיור מורשה להיכנס אליו וכל אדם שמבקש להיכנס – נבדק. ויש בכך יתרון גדול מאוד.
בני הגיל השלישי מוצאים עצמם לעיתים חשופים מאוד: הילדים גדלו והקימו משפחה משלהם, הבית אינו מלא כפי שהיה בעבר ואתה כבר לא יכול להגן על עצמך באופן מלא. בית מוגן יספק עבורך את ההגנה הזו, ברמה הגבוהה ביותר, ללא כל איומים מסביב או סכנות אליהם נתונים אנשים שמגיעים לגיל זה.

 

וממשיך לפעילויות וחיי חברה עשירים..

 

מה שגורם פעמים רבות לאדם להרגיש עזוב ומופקר, הוא היעדר תעסוקה בחיי היומיום. כשכל הסביבה המוכרת לך משתנה לאורך השנים, אתה עלול לפתע למצוא עצמך יושב בבית חסר מעש. היום, מרכזי דיור מוגן כמו אלו שמפעילה רשת בית בכפר - משקיעים משאבים רבים במטרה לספק לדייריהם את התעסוקה הזו.

 

אם תחליט לעבור, תזכה לפעילויות ברמה ובקצב שרק יכולת לחלום עליהם עד היום:

 

אירועים, הצגות ומופעי בידור, שחמט, ברידג', בינגו, פעילויות ספורטיביות בבריכה, חדר כושר, מפגשי התעמלות, חוגי העשרה כגון ציור, קרמיקה, סריגה ועוד. הפעילויות האינטנסיביות הללו מאפשרות לך להקדיש סוף סוף תשומת לב רבה ככל האפשר לדברים שאתה הכי אוהב לעשות ולחשוב בראש ובראשונה על עצמך.

בית מוגן פירושו בחירה בחברה שמתאימה לך

 

בני הגיל השלישי מתקשים לפתח חיי חברה של ממש בסביבה 'רגילה', בה רוב האנשים נמצאים בשלב אחר של חייהם. כך, מתגברת אצלם תחושת הבדידות והניכור. אם גם אתה מחפש שייכות סביבך, בית מוגן הוא הפיתרון המושלם גם עבורך. מַעַבַר אל מגורים בין בני גילך תקל על חייך ותהפוך אותם למהנים ומלאים. בנוסף לכך, המעבר עצמו יהפוך לקל ופשוט וההסתגלות לחיים במקום חדש תהיה מהירה יותר. הרי אתה זה שבוחר באיזו סביבה לחיות.

כל השירותים תחת גג אחד בבית בכפר

 

קשה לחשוב על עוד אפשרות בה תקבל את כל מה שאתה זקוק לו במקום אחד. בית מוגן מאפשר לך ליהנות ממגורים ברמה גבוהה, פעילויות וחיים תוססים, שותפים לחיים המתאימים לך וצוות גדול ומגוון, שדואג לצרכיך מהראשון ועד האחרון שבהם.
רשת בית בכפר היא דוגמא מושלמת לכך – רשת הדיור המוגן המובילה בישראל, צרו קשר עוד היום.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

 • מה החשיבות של בית מוגן עבור בני גיל הזהב?

  הדרך לעצמאות הוריכם היא הפתרון לבדידותם

  איך לשכנע את ההורים שלכם שדיור מוגן היא האופציה המתאימה עבורם הבית בו גדלנו, בית ילדותנו, הוא מקום מיוחד שמרכיב את מכלול ההוויה שלנו כמשפחה. הוא הבית בו חלמתם רחוק,…

 • מה החשיבות של בית מוגן עבור בני גיל הזהב?

  חיות מחמד בדיור מוגן – אהבה על ארבע

  יום אחד זה מגיע. לפתע אתה מבין שאולי כדאי לחשוב על שינוי, על מעבר למקום מגורים חדש, כזה שיוכל לתת לך את מה שאתה באמת זקוק לו. ואז עולה השאלה:…

 • מה החשיבות של בית מוגן עבור בני גיל הזהב?

  כיצד ישתפרו חיי ברשת בית בכפר?

  בהיבט התשתית: מערך רפואי מתקדם ושירותי רפואה אישיים הכוללים מערך רפואה מונעת בהנחייתו של ד"ר פלדמן, רופא גריאטר בעל שם עולמי. מערך אבטחה מתקדם הפועל 24 שעות ביממה כדי להבטיח…

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה