עמוד הבית בית בכפר > מאמרים לבני הגיל השלישי > דיור מוגן למבוגרים עצמאיים – הפתרון המושלם לגיל הזהב

דיור מוגן למבוגרים עצמאיים – הפתרון המושלם לגיל הזהב

המעבר לגיל השלישי מזמן לרבים מאיתנו שינויים משמעותיים באורחות החיים, אך מה אם הייתם יכולים ליהנות מכל הטוב שהחיים מציעים מבלי לוותר על העצמאות, הנוחות והפרטיות שלכם?

מודל המגורים: חיבור בין נוחות לעצמאות

דיור מוגן למבוגרים עצמאיים הוא מודל מגורים מוצלח ומתפתח המעניק מענה ייחודי לצרכיהם המשתנים של המבוגרים בגיל השלישי. 

בהצטרפות לדיור מוגן תוכלו להמשיך ולהנות מחיים עצמאיים ובעלי משמעות, תוך שמירה על פרטיותכם האישית. בדיור מוגן כמו ברשת בית בכפר הדיירים מתגוררים בדירה פרטית, הכוללת את כל הנדרש לניהול שגרת יום מלאה – מטבח מאובזר להכנת ארוחות, חדרי שינה ואפילו משרד ביתי.

תחושת ביטחון: ערך מרכזי בדיור מוגן

המתחם הסגור בבתי בית בכפר מעניק תחושת ביטחון לדיירים ללא צורך בדאגה תמידית לשלומם ומציע שירותים איכותיים כגון מועדון דיירים, בית קפה, מסעדה, חוגי העשרה, פעילויות תרבות ופנאי, ספא, בריכה מחוממת ומועדון כושר ופעילויות ספורט מותאמות לבני הגיל השלישי וכן מערך תמיכה זמין ואישי 24/7 המשלים את המענה המיטבי עבור אנשים המעוניינים ליהנות מחיי קהילה ופעילות חברתית תוך שמירה מוחלטת על עצמאותם האישית.

השילוב של מגורים נוחים ופרטיים יחד עם שירותים קהילתיים ותמיכה אישית, הופך את המודל לפתרון אידיאלי לאנשים המבקשים לשמור על העצמאות ותוך כדי ליהנות מביטחון, נוחות ומעטפת חברתית תומכת מסביב לשעון.

דיור מוגן לעצמאיים ברשת בית בכפר

חיבור בין נוחות עצמאות ותמיכה מלאה. דיור מוגן לעצמאיים. תמונה: pexel

מעטפת שירותים אופטימלית לגיל הזהב

אילנה בת ה-68 מספרת על המעבר לדיור מוגן עצמאי שהעניק לה את 'הבית המושלם' בשלב חיים זה:

"מאז שעברתי להתגורר בדיור המוגן העצמאי בבית בכפר כפר סבא, אני נהנית משקט נפשי ותחושת ביטחון איתנה בכל שעה משעות היממה. כל הזמן ישנה נוכחות של אנשי אבטחה וצוות תומך ברחבי המתחם, מה שנותן לי תחושה מרגיעה שאני לא לבד ושיש מי שיסייע לי אם אהיה זקוקה לעזרה.

גם בדירה שלי יש מערכות מתקדמות של לחצן מצוקה וקריאת חירום שמקושרות ישירות לקבלה הפועלת 24/7 ומאפשרות לי לקבל סיוע בכל שעה ביום ובלילה. לא פעם ממש נעזרתי בשירות הזה כשלא הרגשתי בטוב והם היו שם בשבילי תוך דקות ספורות.

בנוסף, אני מאוד נהנית מהפעילות הענפה במועדון הדיירים, שם יש הרצאות מעניינות, חוגי העשרה שונים כמו ציור ומחשבים ואפילו סדנאות ריקודים מותאמות לגילי. אני פעילה מאוד בחוגים האלו וזה נותן לי סיפוק רב! 

אין לי ספק שזו הייתה ההחלטה הנכונה לעבור לגור כאן, אני מרגישה הרבה יותר טוב, רגועה ובטוחה. הילדים והנכדים שמגיעים לביקור מחמיאים לי שאני כל הזמן עסוקה והלוז שלי עמוס כמו לפני הפנסיה. וכשהם מגיעים לביקו יש לנו זמן איכות יחד הן במתחם המשותף והן בקניון הסמוך שנמצא ממש בסמוך לבית. 

אני שמחה שיש לי אפשרות לבלות איתם ובמקביל גם ליהנות מפרטיות מלאה בדירה שלי. זה השילוב המושלם עבורי".

מזמינים אתכם להצטרף למשפחת בית בכפר

דיור מוגן למבוגרים עצמאיים של רשת בית בכפר מציע חלופה ייחודית ואופטימלית לצרכיהם של אנשים בגיל השלישי המבקשים לשמור על עצמאות תוך כדי הנאה מתנאי מחיה נוחים, בטוחים ותומכים. המודל מאפשר שמירה מוחלטת על הפרטיות באמצעות דירות עצמאיות, בשילוב עם מגוון רחב של שירותים ופעילויות חברתיות במסגרת המתחם המאובטח. 

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהגיע להתרשם מהמתחמים המודרניים והייחודיים שהקמנו ברחבי הארץ. תוכלו לסייר בדירות הדגמה, לפגוש את צוות העובדים, להתייעץ עם יועצות הדיור המומחיות שלנו ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם. נשמח לארח אתכם ולהראות לכם כיצד ניתן לשלב בין עצמאות, פרטיות ונוחות גבוהה עבור הגיל השלישי במודל הדיור הייחודי שלנו. מחכים לכם!

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה