מחירי דיור מוגן 2022

ההתלבטות סביב המחירים ומסלולי התשלום

 

דיור מוגן מתאים לאנשים שהחיים עדיין לפניהם, לאנשים החושבים שלחיים יש עדיין מה להציע עבורם. בית בכפר, רשת הדיור המוגן המובילה בישראל, מציעה איכות חיים שונה ואיכותית מהחיים אותם ניתן לחיות בביתך. אנו יודעים כי חלק מהשיקול וההתלבטות לגבי מעבר לאחד ממרכזי רשת בית בכפר הינו מחירי דיון מוגן. מעבר לבית דיור מוגן כרוך בהשקעה כלכלית באיכות ואריכות חייך. זאת ההזדמנות לעשות למען עצמך.

קשה מאד להשוות את החיים בבית לעומת החיים שתחיה בבית בכפר. רוב האנשים אינם חווים בביתם היצע תרבות וחברתי עשיר כל כך, הם אינם יוצאים להופעה או הרצאה פעם ביום, הם אינם משתתפים במסיבה מושקעת בכל חג, הם אינם משתתפים כל יום במגוון חוגים. רוב האנשים אינם נהנים בביתם משירותי רפואה אישית. רוב האנשים אינם נהנים בביתם משקט נפשי כמו זה שיזכו לו בבית בכפר. אנו נדאג לכל "כאב ראש" אשר הורגלתם לטפל בו. תזכו לחיי חברה, תרבות ובטחון שלא ניתן לחוות בביתכם הנוכחי.
מבדיקה שערכנו עולה כי אנשים שיש להם חיים מלאים ופעילים בביתם משקיעים כ- 5,000 ₪ ברווחתם ובקיום חיי איכות. אנו מבקשים להפריך מקצת מן המיתוסים בנוגע למה זה דיור מוגן ומחירי דיור מוגן ומציעים לך להשוות את עלויות המגורים בבית לעומת עלות החיים בבית בכפר. אנו משוכנעים כי תופתע לגלות עד כמה יקר לתחזק בית ועד כמה תוכל לשפר את איכות חייך משמעותית בסכום שאינו יקר משמעותית מעלות חייך בבית.


מחיר דיור מוגן ב-2022 ומסלולי התשלום

המעבר לדיור מוגן הינו בעיקר בחירה בבית מוגן עם איכות חיים, אך יש לו גם משמעויות כלכליות הנוגעות למשפחה כולה. לשם כך אנו בבית בכפר משתדלים לייצר עבור הדיירים שלנו פתרונות ומסלולי תשלום אשר יקלו על ההחלטה.

מסלול התשלום המקובל והנפוץ ביותר בדיור מוגן 

 

מסלול זה מתבסס על רכישת זכות המגורים בשיטת פיקדון. הדייר מפקיד פיקדון חד פעמי אשר מופחת בגובה של 3% בשנה ל-12 שנים ראשונות בלבד. בכל שלב בו מחליט הדייר לעזוב, מוחזרת יתרת הפיקדון לו או לבני משפחתו בצמוד למדד. בנוסף לפיקדון משלמים הדיירים דמי אחזקה חודשיים. גובה הפיקדון נקבע על פי מיקום הבית, גודלו וכדומה.

דיור מוגן ללא פיקדון, בלי למכור את הבית

 

מסלול ללא התחייבות, הפוטר את הדייר מתשלום של דמי הפיקדון. כלומר הדייר אינו נדרש לגייס סכום כסף חד פעמי גבוה, אלא משלם תשלום חודשי. בדומה למסלולי מימון אחרים, מסלול הליסינג מאפשר לעבור לדיור מוגן ללא הצורך לגייס הון. רק בבית בכפר אנו מציעים את מסלול הליסינג לדיור מוגן. תשלום חודשי לכל דירה שתבחר.

נהנים משקט כלכלי לכל החיים

 

בבית בכפר אנחנו תמיד מציבים סטנדרט חדש של מענה לצרכים ולחששות ומבינים לעומק את הצרכים והלבטים שלכם לגבי מחירי דיור מוגן. אנחנו מבינים ומכירים את החשש מחוסר וודאות כלכלי ולכן מציעים לכם שיטת תשלום חד פעמי, ללא דמי אחזקה חודשיים, עם תשלום אחד בלבד של דמי פיקדון. כך אפשר להתחיל ליהנות ללא דאגות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

 • מחירי דיור מוגן 2022

  האם דיור מוגן מתאים לי? כמה טיפים על מציאת דיור מוגן

  החלטה לעבור לדיור מוגן היא, מן הסתם, אחת ההחלטות המשמעותיות והמרגשות שביצעת בימי חייך, חשוב מאד לבחור מקום אשר יתאים לצרכייך הפיזיים בראש ובראשונה, מקום בו תרגיש בטוח, תאריך ימים…

 • מחירי דיור מוגן 2022

  הדרך לעצמאות הוריכם היא הפתרון לבדידותם

  איך לשכנע את ההורים שלכם שדיור מוגן היא האופציה המתאימה עבורם הבית בו גדלנו, בית ילדותנו, הוא מקום מיוחד שמרכיב את מכלול ההוויה שלנו כמשפחה. הוא הבית בו חלמתם רחוק,…

 • מחירי דיור מוגן 2022

  ההבדלים בין בית אבות לדיור מוגן

  אחת השאלות המעסיקות יותר מכל את בני גיל הזהב היא האם להישאר בבית, לעבור אל בית אבות או לבחור בדיור מוגן, כמו זה שמפעילה רשת בית בכפר. אם גם אתם…

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה