מחירי דיור מוגן

ההתלבטות סביב מחירי דיור מוגן ב2024 ומסלולי התשלום

 

דיור מוגן מתאים לאנשים שהחיים עדיין לפניהם, לאנשים היודעים שלחיים יש עוד הרבה מה להציע עבורם. בית בכפר, רשת הדיור המוגן המובילה בישראל, מציעה איכות חיים שונה ואיכותית מהחיים אותם ניתן לחיות בביתך. אנו יודעים כי חלק מהשיקול וההתלבטות לגבי מעבר לאחד ממרכזי רשת בית בכפר הינו מחירי דיון מוגן. מעבר לבית דיור מוגן כרוך בהשקעה כלכלית באיכות ואריכות חייך. זאת ההזדמנות לעשות למען עצמך.

קשה מאד להשוות את החיים בבית, לעיתים רבות לבד לעומת החיים שתחיה בבית בכפר. רוב האנשים אינם חווים בביתם היצע תרבות וחברתי עשיר כל כך, הם אינם יוצאים להופעה או הרצאה פעם ביום, אינם משתתפים במסיבה מושקעת בכל חג ואינם משתתפים כל יום במגוון חוגים. רוב האנשים בישראל אינם מקבלים בביתם שירותי רפואה אישית ורוב האנשים אינם נהנים בביתם משקט נפשי כמו זה שיזכו לו בבית בכפר. אנו נדאג לכל "כאב ראש" אשר הורגלתם לטפל בו. תזכו לחיי חברה, תרבות ובטחון שלא חוויתם בשנים האחרונות.
מבדיקה שערכנו עולה כי אנשים שיש להם חיים מלאים ופעילים בביתם משקיעים כ- 5,000 ₪ ברווחתם ובקיום חיי איכות. אנו מבקשים להפריך מקצת מן המיתוסים: מה זה דיור מוגן ומחירי דיור מוגן ומציעים לך להשוות את עלויות המגורים בביתך לעומת עלות החיים בבית בכפר. אנו משוכנעים כי תופתע לגלות עד כמה יקר לתחזק בית ועד כמה תוכל לשפר את איכות חייך משמעותית בסכום שאינו גבוה מאוד מעלות חייך בבית.


מחיר דיור מוגן ב-2024 ומסלולי התשלום

 

המעבר לדיור מוגן הינו בעיקר בחירה בבית מוגן עם איכות חיים, אך יש לו גם משמעויות כלכליות הנוגעות למשפחה כולה. לשם כך אנו בבית בכפר משתדלים לייצר עבור הדיירים שלנו פתרונות ומסלולי תשלום אשר יקלו על ההחלטה.

מסלול התשלום המקובל והנפוץ ביותר בדיור מוגן 

 

מסלול זה מתבסס על רכישת זכות המגורים בשיטת פיקדון. הדייר מפקיד פיקדון חד פעמי אשר מופחת בגובה של 3% בשנה ל-12 שנים ראשונות בלבד. בכל שלב בו מחליט הדייר לעזוב, מוחזרת יתרת הפיקדון לו או לבני משפחתו בצמוד למדד. בנוסף לפיקדון משלמים הדיירים דמי אחזקה חודשיים. גובה הפיקדון נקבע על פי מיקום הבית, גודלו וכדומה.

דיור מוגן ללא פיקדון, בלי למכור את הבית

 

מסלול ללא התחייבות, הפוטר את הדייר מתשלום של דמי הפיקדון. כלומר הדייר אינו נדרש לגייס סכום כסף חד פעמי גבוה, אלא משלם תשלום חודשי. בדומה למסלולי מימון אחרים, מסלול הליסינג מאפשר לעבור לדיור מוגן ללא הצורך לגייס הון. רק בבית בכפר קיים מסלול ליסינג לדיור מוגן. תשלום חודשי קבוע לכל דירה שתבחר.

נהנים משקט כלכלי לכל החיים

 

בבית בכפר אנחנו תמיד מציבים סטנדרט חדש של מענה לצרכים ולחששות ומבינים לעומק את הצרכים והלבטים שלכם לגבי מחירי דיור מוגן. אנחנו מבינים ומכירים את החשש מחוסר וודאות כלכלי ולכן מציעים לכם שיטת תשלום חד פעמי, ללא דמי אחזקה חודשיים, עם תשלום אחד בלבד של דמי פיקדון. כך אפשר להתחיל ליהנות מהמגוון העשיר בבתים שלנו ללא דאגות.

 

אנחנו מזמינים אתם ליצור איתנו קשר ולהגיע לאחד ממרכזי בית בכפר כי אין טוב ממראה עיניים. בשיחה איתנו תוכלו לקבל את כל המחירים לפי הדירה והתוכנית המועדפת עבורכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

 • מחירי דיור מוגן

  האם דיור מוגן מתאים לי? כמה טיפים על מציאת דיור מוגן

  החלטה לעבור לדיור מוגן היא, מן הסתם, אחת ההחלטות המשמעותיות והמרגשות שביצעת בימי חייך, חשוב מאד לבחור מקום אשר יתאים לצרכייך הפיזיים בראש ובראשונה, מקום בו תרגיש בטוח, תאריך ימים…

 • מחירי דיור מוגן

  הדרך לעצמאות הוריכם היא הפתרון לבדידותם

  איך לשכנע את ההורים שלכם שדיור מוגן היא האופציה המתאימה עבורם הבית בו גדלנו, בית ילדותנו, הוא מקום מיוחד שמרכיב את מכלול ההוויה שלנו כמשפחה. הוא הבית בו חלמתם רחוק,…

 • מחירי דיור מוגן

  ההבדלים בין בית אבות לדיור מוגן

  אחת השאלות המעסיקות יותר מכל את בני גיל הזהב היא האם להישאר בבית, לעבור אל בית אבות או לבחור בדיור מוגן, כמו זה שמפעילה רשת בית בכפר. אם גם אתם…

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה