דיור מוגן מומלץ

רשת בית בכפר - מובילת התחום וקובעת הטון

מאז נוסדה רשת בית בכפר, בשנת 1990, אנו מובילים את תחום הדיור המוגן המומלץ לרמה חדשה של מצוינות, איכות וייחודיות. מצוינות ומובילות באה לידי ביטוי בכל רובד של פעילותנו: בחירת מיקומי מרכזי הרשת המרהיבים ביופיים המאפשרים איכות חיים גבוהה במיוחד; תכנון מרכזי הרשת המשלבים תכנון חכם ונכון אשר לוקח בחשבון את צרכיהם המשתנים של דיירינו; תודעת השירות יוצאת הדופן שלנו אשר משלבת מגוון פעילויות ומתקנים, אכפתיות ושירות מסור; מערך רפואי מקצועי ומוביל אשר מתמחה בצרכיהם של דיירי הרשת. 

כל אחד ממרכזי רשת בית בכפר מציע חוויית חיים שאינה ברת השוואה וכל אחד ממרכזי הרשת הוא פשוט מקום וחוויה שאין שני לו. ברשת בית בכפר, דיור מוגן מומלץ, אתה יכול להתרווח ולהניח לטרדות היום יום. אנו מציעים לך לנצל את החיים מלוא לגמם, כל אחד ממרכזינו תוכנן ועוצב לשרת את צרכיהם של דיירינו הפעילים על מנת להאריך את חייהם בנעימים. עם מגוון פעילויות ושירות יוצא דופן, צוות מיומן אשר מטפל עבורך בכל טרדות היומיום החל באחזקת הבית וכלה בטיפול בהתנהלות הבירוקרטית אשר נדרשת לעיתים, כל אשר נותר לך הוא לנצל את הזמן הפנוי שיש לך על מנת להפיק את המרב.

דיירי רשת בית בכפר נהנים ממגוון שירותים כמו:

סיוע של מנהלת שירות דיירים אשר תפקידה לסייע בכל דבר אשר דורש טיפול החל מקביעת תור למספרה וכלה בקניית מתנה לנכד.

כדיור מוגן מומלץ, אנו מציעים הרבה יותר ממגוון רחב של אפשרויות בילוי ופעילויות חברתיות ותרבותיות. אנו מציעים תכנית תרבות המשלבת את האמנים והמרצים המובילים בתחומם.

מגוון פעילויות גופניות שונות כמו: יוגה, טאי צ'י, צ'י קונג, פילאטיס ועוד.

כמו אחרים אשר בחרו לגור באחד ממרכזי רשת בית בכפר, אנו יודעים כי אתה רוצה משהו שהוא יותר מדיור מוגן בלבד, אתה מחפש מקום אשר מציע חוויה חדשה, הסתכלות שונה על החיים. מקום בו תוכל להמשיך לקיים חיים פעילים, חיוניים ומאושרים. ברשת בית בכפר אתה תמצא מקום אשר כל תשתיותיו מותאמות עבור צרכייך, מקום אשר תוכנן, נבנה ומופעל על מנת לאפשר לך ליהנות מהמיטב שבחיים עם אנשים בדיוק כמותך.

כל אחד ממרכזי בית בכפר הוא בית מוגן המציע פעילויות ושירותים מגוונים אשר מגדירים את המיטב בדיור מוגן מומלץ:

קפיטריה נעימה לרווחת הדיירים

אולמות פעילות מרווחים ומפוארים

מרכז מחשבים מחובר לאינטרנט עם מגוון משחקי מחשב חדישים עבור הנכדים

חדר כושר חדשני

ספריה עשירה

מרכז רפואי הפועל 24 שעות ביממה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

 • דיור מוגן מומלץ

  דיור מוגן במרכז – בית בכפר

  כל חייך חשבת על הרעיון של מגורים במרכז. תמיד זה נראה לך קצת כמו חלום רחוק או שאיפה ששייכת יותר לימיך כנער. הרי יש משפחה וחברים במקום בו אתה גר,…

 • דיור מוגן מומלץ

  סטנדרטים דיור מוגן – המחויבות כלפי דיירנו

  משפחת בלושטיין ייסדה את רשת "בית בכפר" לפני כ-20 שנה. החזון שעמד לנגד עיניהם היה בית חם ופעיל, בו מבוגרים עצמאיים יוכלו לחיות בכבוד ובנוחות, חיים מלאי עניין ופעילות.

 • דיור מוגן מומלץ

  דיור לגיל הזהב – ידע הוא כוח

  אנו חיים בתקופה רבת תמורות בכל אשר קשור לתוחלת החיים והשינויים הדמוגרפיים הנובעים ממנה. בשנת 1948 מדינת ישראל הייתה "מדינה צעירה". בני גיל הזהב היוו אז רק כ-3% מאוכלוסיית המדינה…

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה