דיור מוגן מחירים

דיור מוגן

עם העלייה בתוחלת החיים ובמספר האנשים המבוגרים בחברה המודרנית, יש צורך גובר במציאת פתרונות דיור מותאמים לצרכיהם המיוחדים של האוכלוסייה המבוגרת. דיור מוגן מציע פתרון איכותי ומאוזן - מצד אחד, הוא מאפשר למבוגרים לשמור על עצמאותם ולחיות בדירה פרטית משלהם, תוך שמירה על סגנון חיים עצמאי. מצד שני, דיור מוגן מעניק למבוגרים תחושה של ביטחון וגב תומך, באמצעות מגוון שירותים רפואיים, סיעודיים וחברתיים זמינים במקום. 

במתחמי דיור מוגן, המבוגרים נהנים מחיי קהילה פעילים עם חברים בני גילם, תוך יכולת להשתתף בפעילויות חברתיות, תרבותיות וספורטיביות המיוחדות להם. דיור מוגן איננו בית אבות או מוסד סיעודי, אלא דרך חיים המשלבת יתרונות של שמירה על עצמאות עם רשת ביטחון הכוללת ליווי רפואי וסיוע במטלות היומיום. עבור רבים מהמבוגרים והוריהם, דיור מוגן בדומה לבית אבות הוא הפתרון האידיאלי לגיל הזהב.

כמה עולה דיור מוגן

עלות המגורים בדיור מוגן משתנה במידה רבה בהתאם למספר גורמים משמעותיים. גודל הדירה: דירות גדולות יותר עם מספר חדרים רב יותר יהיו יקרות משמעותית מדירות קטנות יותר. דירות של 2-3 חדרים הן הנפוצות ביותר. מיקום: כמו בשוק הנדל"ן הרגיל, המיקום הגאוגרפי משפיע באופן ניכר על עלות המגורים. מתחמים במרכז הארץ, אזורים יוקרתיים או ערים גדולות יהיו יקרים יותר מאזורים פריפריאליים יותר.

רמת השירותים והמתקנים: ככל שהמתחם מציע יותר שירותים, מתקנים ופעילויות לדיירים, כך עלות המגורים תהיה גבוהה יותר. גורמים כמו מרכז כושר, בריכה, חדר אוכל, חוגים ופעילויות חברתיות משפיעים על המחיר. גודל ואיכות המתחם: מתחמים גדולים יותר ומפוארים יחייבו תשלום גבוה יותר לעומת מתחמים קטנים ופשוטים יותר. 

האפשרויות כוללות שכירות חודשית או רכישה חד-פעמית. בשכירות, המחיר משתנה ממתחם למתחם ומושפע גם מגורמים כמו שטח הדירה המדויק, הנוחיות והיצע השירותים הספציפי. ברכישה, מדובר בעלות חד-פעמית גבוהה יותר שיש לשקלל. חשוב לבחון את כל הגורמים הרלוונטיים ולהשוות מחירים ממקורות שונים בהתאם לצרכים והעדפות הספציפיים לפני קבלת החלטה. המשך לקרוא עוד על דיור מוגן מחירים.

 

כמה עולה דיור מוגן? יש כמה גורמים שאתם צריכים לקחת בחשבון לקראת המעבר
צילום: בית בכפר, רשת דיור מוגן בפריסה ארצית

דיור מוגן בשכירות חודשית

באיזה מסלול תבחרו?

ישנם מסלולי תשלום רבים ושונים המאפשרים לשלם על המגורים בדיור מוגן באופן שיאפשר לדייר פתרון ארוך טווח לצרכיו כבן הגיל השלישי. רשת בית בכפר מאפשרת מגוון פתרונות תשלום לדייריה, במטרה להנגיש את רמת החיים האולטימטיבית לכמה שיותר אנשים. שיטות התשלום שמציעה הרשת הן:

פיקדון חד פעמי – מסלול זה מתבסס על רכישת זכות המגורים בשיטת פיקדון. בפועל תפקידו סכום חד פעמי, שיקבע על פי מיקום הבית וגודלו. מדי שנה יופחת סכום הפיקדון בסך 3% מערך הדירה (עד 12 השנים הראשונות בלבד). בכל שלב בו ירצה הדייר לעזור, מכל סיבה שהיא, תוחזר יתרת הפיקדון לו ולבני משפחתו בצמוד למדד. בנוסף לפיקדון משלמים הדיירים דמי אחזקה חודשיים.

שיטת הליסינג / דיור מוגן ללא פיקדון – שיטה זו, הידועה גם בשם דיור מוגן בשכירות חודשית, פוטרת אתכם לחלוטין מתשלום דמי הפקדון. מסלול דיור מוגן ללא פיקדון מנטרל את החסם של אנשים רבים שרצו לעבור לדיור המוגן אך לא היו יכולים לגייס את סכום הפיקדון. במקביל, מסלול זה מאפשר לכם ליהנות מדיור מוגן ברמה הגבוהה ביותר, על בסיס תשלום חודשי. בדומה למסלולי מימון אחרים, דיור מוגן ללא פיקדון בשיטת הליסינג מאפשר לעבור לדיור מוגן ללא צורך בהון ראשוני. בית בכפר היא רשת הדיור המוגן היחידה בישראל המאפשרת לדייריה ליהנות משירותי דיור מוגן ללא פיקדון.

תשלום אחד ודי – בבית בכפר מבינים ומכירים את החשש מחוסר ודאות כלכלי. מסלול זה מאפשר לכם שיטת תשלום חד פעמי, ללא דמי אחזקה חודשיים, עם תשלום אחד בלבד של דמי הפיקדון. כך תוכלו ליהנות משירותי הדיור המוגן המתקדמים בישראל, ללא תחושת חוסר הוודאות מהעתיד לבוא.

פיקדון מופחת - במסלול הפיקדון המופחת אינכם צריכים לגייס את דמי הפיקדון במלואם אלא רק את ההפחתות אותם הייתם משלמים אילו לקחתם פיקדון מלא. דמי ההפחתה מופחתים באופן יחסי במשך 12 שנים.

כמה עולה דיור מוגן? יש כמה גורמים שאתם צריכים לקחת בחשבון לקראת המעבר
צילום: בית בכפר, רשת דיור מוגן בפריסה ארצית

רוצים לדעת בדיוק כמה עולה דיור מוגן ברשת בית בכפר? התקשרו אלינו למספר 8222* לפרטים נוספים לגבי המסלול המתאים לכם.

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה