עמוד הבית בית בכפר > מאמרים לבני הגיל השלישי > רפואה בדיור מוגן – יום בחייה של לאה הרפז מזכירה רפואית בהדרים

רפואה בדיור מוגן – יום בחייה של לאה הרפז מזכירה רפואית בהדרים

שמי לאה הרפז, אני עובדת ברשת מזה כ 10 שנים כמזכירה רפואית בבית בכפר הדרים. לבית בכפר הגעתי במקרה, עם ניסיון בעבודה במערכות רפואיות בבית חולים מאיר.

 

אני מתחילה את יומי בבוקר במרפאה בארגון המרשמים לתרופות וארגון התרופות עבור הדיירים. במשך היום אני אשת הקשר הראשית של הדיירים עם המרפאה ובמסגרת הזאת אני מנסה לעשות כל שביכולתי על מנת לסייע ולתמוך בהם. החל מטיפול בתרופות, דרך קביעת תורים לכל המוסדות הרפואיים השונים, ע"פ דרישה ולמרפאה בבית וכלה בהכנת תיקים רפואיים, תיוק טיפול בניירת והזמנת הדיירים לטיפולים שונים ולמעקב. אני נמצאת לעזר לרופאה ומסייעת לה בניווט התורים, בטיפול בתיקים על מנת שתוכל לתת את מלא תשומת הלב לדייר. במקביל אני מסייעת לדיירים בטיפול בכל האדמיניסטרציה וכל הנושאים הבירוקראטיים על מנת לחסוך מהם את הטרחה וההתמודדות שלעיתים עשויה להיות קשה ומעייפת.

הדיירים בבית יודעים שדלת המרפאה פתוחה עבורם בכל שעה והם מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין ודבר. וכך לאורך השנים הקשרים הפכו אישיים והדיירים פונים גם בנושאים אישיים ומתייעצים ותמיד מוצאים אוזן קשבת. אני תמיד מנסה להרגיע ולגשר בין הרצונות והצרכים של רפואה בדיור מוגן.

בסופו של דבר באופן טבעי אנו חיים יחד והתחושה היא של משפחה. אני מקבלת פידבקים מאד חמים וזה מאד מתגמל ומחמם לי את הלב בכל פעם מחדש. בבית בכפר נפתח בפני עולם חדש. אני מאד נהנית לקום בבוקר ולהגיע לעבודה. במשך היום אין רגע דל. אני מרגישה שהדיירים נעזרים בי וזהו סיפוק גדול לדעת שאני מצליחה לסייע ולתמוך.

תכנית רפואה מונעת בסניפי בית בכפר היא ייחודית וחשובה כאין כמותה ואני גאה לקחת חלק במערך המבורך הזה.

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה