עמוד הבית בית בכפר > מאמרים לבני הגיל השלישי > במה אנו שונים מהמתחרים?

במה אנו שונים מהמתחרים?

איכות חיים למבוגרים בגיל השלישי

 

רשת בית בכפר מכתיבה גישה שונה בתחום הדיור המוגן. גישה אשר ביסודה עומדים לא רק יופיים של מרכזי מגורים יוקרתיים ומעוצבים.

 

בית בכפר מכתיבה גישה שונה בתחום. אנו יודעים שדאגה לאיכות חיים למבוגרים ולרווחת דיירינו אינה מתבטאת רק בהקמת מרכז בילוי, הנאה ושירות איכותי. אנו מכירים את צורכיהם המשתנים של דיירינו ויודעים לספק לא רק את השירות הנעים ביותר אלא גם המקצועי ביותר, החל מהפעלת מערך רפואה מונעת וכלה בתכנון המבנה. כל אחד ממרכזי הרשת הינו בית מוגן, המאפשר לא רק בילוי והנאה אלא גם טיפול רפואי יעיל. לראיה, דיירינו מאריכים ימים ויודעים שהמקצוע שלנו הוא איכות חיים למבוגרים בגיל השלישי. ברשת בית בכפר המקצועיות היא נר לרגלינו, אנו מובילים את כל אחד מתחומי העיסוק בדיור מוגן. הגישה שלנו מבוססת על תפיסה שירותית לאורכה ורוחבה של כל מחלקות העובדים ברשת, גישה הממקמת את דיירינו במרכז ומתוך כך המחויבות שלנו היא לספק שירות איכותי, פעילויות מגוונות ומעשירות וטיפול שאין שני לו.


צוות העובדים
שאנו בוחרים בהתאם לתשוקה שלהם להעניק שירות למבוגרים והמחויבות שלהם לערכי הליבה שלנו: יושרה, אנושיות ומצוינות. תכנית הרפואה המונעת שלנו אשר תפקידה לאפשר איכות חיים למבוגרים ברמה הטובה ביותר, עם מינימום התמודדויות רפואיות. תפריט קולינרי ייחודי אשר מציע אוכל גורמה המבוססים על תזונה מזינה, עשירה ובריאה. תכנית תרבות מובילה על בסיס יומי, המציעה את המיטב בתרבות הישראלית והעולמית. מגוון אירועים ומסיבות הנחוגים בצוותא. בין המסיבות המרגשות ביותר זה לקיחת חלק בחתונות הזהב של הדיירים אותן הם עורכים אצלנו או באולמות אירועים בסמוך לבתי הרשת. תכנית איכות החיים הייחודית והמקיפה שלנו המתייחסת לכל דייר ודייר בהסתכלות הוליסטית של 360 מעלות. אנו מובילים לא רק בפן הטיפול הרפואי, אנו מקיימים מערך שלם אשר תפקידו להעשיר ולגוון את חיי דיירינו לתמוך ולסייע בהיבטים החברתיים, הנפשיים והרגשיים. מערך איכות החיים שלנו מזין את רוח החיוניות של הדיירים ומאריך את תוחלת החיים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

 • במה אנו שונים מהמתחרים?

  הדרך לעצמאות הוריכם היא הפתרון לבדידותם

  איך לשכנע את ההורים שלכם שדיור מוגן היא האופציה המתאימה עבורם הבית בו גדלנו, בית ילדותנו, הוא מקום מיוחד שמרכיב את מכלול ההוויה שלנו כמשפחה. הוא הבית בו חלמתם רחוק,…

 • במה אנו שונים מהמתחרים?

  הדיירים מעורבים בקביעת התפריט

  הבעלים של רשת ההמבורגרים המצליחה BLACK משמש כיועץ הקולינרי של רשת "בית בכפר" והוא מגייס את כל הידע והניסיון שלו בשילובים בין אוכל טעים ומגוון לבין מזון בריא שמתאים לגיל…

 • במה אנו שונים מהמתחרים?

  פעילות פנאי לגיל השלישי – אינסוף אפשרויות בחירה ברשת בית בכפר

  מגוון הפעילויות הרחב מעניק לכם אפשרות להקדיש את מלוא זמנכם למה שתמיד רציתם לעשות, בין אם זה ריקודים, התעמלות, ציור, משחק, ברידג' או אולי רייקי.

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה