עמוד הבית בית בכפר > הבתים שלנו > בית בכפר חוף כנרת – בית בכפר גינוסר

בית בכפר חוף כנרת

פרויקט הדגל של רשת בית בכפר, בית בכפר חוף כנרת, הינו כפר מגורים ייחודי לבני 65+ בלב שמורת טבע פסטורלית על שפת הכנרת. בית בכפר חוף כנרת, דיור מוגן בצפון, מציע שילוב של מגורים עצמאיים בדירות מרווחות ויפות לבין שירותי רפואה, שמירה, תחזוקה, גינון, מגוון רחב של חוגים ופעילויות חברתיות ועוד. בית בכפר חוף כנרת, כשמו, ממוקם ממש על חוף הכנרת, בצמוד לקיבוץ גינוסר ובליבה של שמורת טבע מרהיבה המשתרעת בין נחל צלמון בדרום לנחל עמוד בצפון, טובל כולו בירוק ומשרה שלווה אמיתית. יחד עם זאת, המקום קרוב לכל אתרי הבילוי של צפון הארץ, וסמיכותו לכביש 6 מאפשרת גישה קלה ומהירה למרכז הארץ - הן לדיירי המקום והן למשפחה ולחברים אשר באים לבקר.

הבית שלכם בבית בכפר חוף כנרת נבנה בסטנדרט הבניה הגבוה ביותר בישראל. עם שימת לב לפרטים הקטנים ביותר. לכל יחידת דיור גינה רחבה או מרפסת פתוחה הצופה אל הכנרת והטבע שמסביב, למרבית יחידות הדיור חדר אירוח מיוחד להלנת בני המשפחה או החברים שיבואו (והם יבואו!) לבקר. לגור בבית בכפר חוף כנרת פירושו להצטרף למשפחת "בית בכפר" שהיא הוותיקה והמובילה בישראל בתחום הדיור מוגן. בית בכפר חוף כנרת הוא הבית החמישי, האקזוטי מכולם, ודייריו נהנים מהמילה האחרונה באיכות המגורים, המתקנים ומכלול השירותים – שלא לדבר על הנוף הקסום של הכנרת.

בין השירותים של בית בכפר חוף כנרת

בכל אחד מבתי בית בכפר אנו מציעים פעילויות ושירות מגוון אשר מגדירים את המיטב בדיור מוגן.

השגחה רפואית 24/7

בבית בכפר מערך רפואה מתקדם הכולל צוות מיומן של רופאים, אחיות, מטפלים ושירותי מזכירות רפואית, אנו מיישמים ברשת תכנית רפואה מונעת ומטפלים בבעיות, אם ישנן, כשהן עוד קטנות.

מתקני ספורט וכושר

מרכזי הספורט של בית בכפר מצוידים במתקנים מגוונים הכוללים : בריכה , חדר כושר, מגוון רחב של חוגי סטודיו ומערך שיעורים ומתקנים המותאמים לבני הגיל השלישי.

פעילויות חברה ותרבות

לפעילויות התרבות והפנאי חשיבות אדירה בסדר היום של דיירינו. היכלי התרבות שלנו הם מהיפים והטובים בארץ ומהווים אכסניה למופעים וכנסים מהשורה הראשונה בהשתתפות מיטב אמני ישראל.

ספריה פרטית ועשירה

בכל בתי הרשת פועלות ספריות עשירות המשלבות ספרות עדכנית בשפות שונות. ספרי עיון, הגות ועוד. הספריות מעוצבות באופן אשר מחד מאפשר מפגש ומאידך מאפשר קריאה בשקט ובפרטיות.

שירותי רווחת הדייר

אנו מפעילים מערך עובדים ייעודי, בראשו עומדת עובדת סוציאלית ,אשר תפקידם לוודא כי כל אחד מדיירינו מפיק את המקסימום ממה שיש לבית להציע. מערך הרווחה שלנו מלווה את הדיירים בהתמודדויות השונות. מייצר פתרונות, מחבק ותומך.

שירותי הסעה

בבית בכפר אנו מפעילים שירותי הסעה בשאטל. כך החיים של דיירינו פשוטים יותר. לרשותם עומדת הסעה אשר מסיעה אותם לצורך סידורים או פגישות עם בני משפחה וחברים.

שירותי אחזקת הדירה

כאשר עוברים לבית בכפר כבר לא צריך לדאוג למטלות הקשורות באחזקת הדירה והשטחים הציבוריים. צוות האחזקה המיומן שלנו מבצע עבור דיירינו את כל מטלות האחזקה ביעילות ובמהירות.

בריכת שחיה

בכל אחד מבתי הרשת נהנים דיירי בית בכפר מבריכה מקורה ומחוממת המתאימה לכל מזג אוויר.

סוגי דירות בבית בכפר חוף כנרת

בית בכפר חוף כנרת הוא דיור מוגן בגינוסר הממוקם על חופה הצפון מערבי של הכנרת, בלב שמורת טבע ירוקה על שפת הכנרת. הבית מוקף מדשאות ענק, פרחים ועצי פרי. הוא מציע שילוב של מגורים עצמאיים בדירות מרווחות ויפות של 2 ו- 3 חדרים, עם שירותי רפואה, שמירה, תחזוקה, גינון, מגוון רחב של חוגים ופעילויות חברתיות ועוד. סטנדרט הבניה של הדירות גבוה מאוד, עם תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

דירת 2 חדרים עם גינה בת כ- 180 מ"ר, מדשאת ענק, עצי פרי וגינות תבלין.

דירה מרווחת ומקסימה הפונה לתכול הכנרת. גינה ענקית עם עצי פרי וגינת תבלינים. הגינון ותחזוקתו נעשים על יד בית בכפר. בנוסף, הדירה מצוידת בארונות קיר ושירות מערכת חימום וקירור מרכזית, מערכת גילוי וכיבוי אש, לחצני מצוקה ותריסים בהפעלה חשמלית. המטבח מאובזר במקרר וכיריים ומתאים לצרכי הדייר. חדר האמבטיה מצויד במראה רחבה, אביזרי נוחות, מקלחון מרווח, ארון אחסון ותנור חימום.

צפה בתוכנית לדוגמה

דירת 3 חדרים הכוללת יחידה לאירוח, חדר אמבטיה ושירותים כפול, ובנוסף גינה בת כ- 180 מ"ר, הכוללת מדשאת ענק, עצי פרי וגינות תבלין

דירה מדהימה הפונה אל תכול הכנרת וכוללת יחידת אירוח לאורחים, חדר אמבטיה ושירותים כפול, גינה ענקית עם עצי פרי וגינת תבלינים. הגינון ותחזוקתו נעשים על יד בית בכפר. בנוסף, הדירה מצוידת בארונות קיר ושירות מערכת חימום וקירור מרכזית, מערכת גילוי וכיבוי אש, לחצני מצוקה ותריסים בהפעלה חשמלית. המטבח מאובזר במקרר וכיריים ומתאים לצרכי הדייר. חדר האמבטיה מצויד במראה רחבה, אביזרי נוחות, מקלחון מרווח, ארון אחסון ותנור חימום.

צפה בתוכנית לדוגמה

דירת 2 חדרים עם מרפסת בת כ- 11.5 מ"ר הפונה אל תכול הכנרת

דירה מקסימה ביופייה עם מרפסת רחבה הפונה אל תכול הכנרת. הדירה מצוידת בארונות קיר ושירות מערכת חימום וקירור מרכזית, מערכת גילוי וכיבוי אש, לחצני מצוקה ותריסים בהפעלה חשמלית. המטבח מאובזר במקרר וכיריים ומתאים לצרכי הדייר. חדר האמבטיה מצויד במראה רחבה, אביזרי נוחות, מקלחון מרווח, ארון אחסון ותנור חימום.

צפה בתוכנית לדוגמה

דירת 3 חדרים הכוללת יחידה לאירוח, חדר אמבטיה ושירותים כפול עם מרפסת רחבה בת כ- 11.5 מ"ר הפונה אל תכול הכנרת

דירה מדהימה הפונה אל תכול הכנרת וכוללת יחידת אירוח לאורחים, חדר אמבטיה ושירותים כפול. הדירה מצוידת בארונות קיר ושירות מערכת חימום וקירור מרכזית, מערכת גילוי וכיבוי אש, לחצני מצוקה ותריסים בהפעלה חשמלית. המטבח מאובזר במקרר וכיריים ומתאים לצרכי הדייר. חדר האמבטיה מצויד במראה רחבה, אביזרי נוחות, מקלחון מרווח, ארון אחסון ותנור חימום.

צפה בתוכנית לדוגמה

איך מגיעים?

בית בכפר חוף כנרת, ת.ד 35, טבריה, 1410001
טלפון: 1-800-30-70-70 | פקס: 04-6609660

waze-ico

הכירו את הדיירים

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה