עמוד הבית בית בכפר > אודות רשת בית בכפר

אודות רשת בית בכפר

רשת בית בכפר הינה הרשת המובילה לדיור מוגן בישראל. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים. נכון להיום מונה הרשת מעל 1,000 דיירים מרוצים, חמישה בתים הפרוסים לאורכה של הארץ במיקומים הטובים ביותר המשלבים איכות חיים של הכפר לצד גישה נוחה אל מרכזי הערים הסמוכות. 

כמו אחרים אשר בחרו לגור באחד ממרכזי רשת בית בכפר, אנו יודעים כי אתם רוצים משהו שהוא יותר מדיור מוגן, אתם מחפשים מקום אשר מציע חוויה חדשה, הסתכלות שונה על החיים. מקום בו תוכלו להמשיך לקיים חיים פעילים, חיוניים ומאושרים.

בכל אחד ממרכזי בית מוגן - בית בכפר אנו מציעים פעילויות ושירות מגוון אשר מגדירים את המיטב בדיור מוגן.

בין השירותים שלנו

בכל אחד מבתי בית בכפר אנו מציעים פעילויות ושירות מגוון אשר מגדירים את המיטב בדיור מוגן

מסעדה ובתי קפה

המסעדות ובתי הקפה שלנו מתהדרים באוכל אותנטי ומשובח בטעמים מגוונים. כחלק מתפיסת הרשת הארוחות במסעדות הן חוויה חושית טעימה ונעימה המשלבת בין תזונה בריאה וחוויות קולינריות.

שירותי אחזקת הדירה

כאשר עוברים לבית בכפר כבר לא צריך לדאוג למטלות אשר קשורות באחזקת הדירה והשטחים הציבוריים. צוות האחזקה המיומן שלנו מבצע עבור דיירינו את כל מטלות האחזקה ביעילות ובמהירות.

פעילויות חברה ותרבות

לפעילת התרבות והפנאי חשיבות אדירה בסדר היום של דיירינו. היכלי התרבות שלנו הם מהיפים והטובים בארץ ומהווים אכסניה להעלאת מופעים וכנסים מהשירה הראשונה בהשתתפות מיטב אמני ישראל.

ספריה פרטית ועשירה

בכל בתי הרשת פועלות ספריות עשירות המשלבות ספרות עדכנית בשפות שונות. ספרי עיון , הגות ועוד. הספריות מעוצבות באופן אשר מחד מאפשר מפגש ומאידך מאפשר קריאה בשקט ובפרטיות.

שירותי רווחת הדייר

אנו מפעילים מערך עובדים ייעודים , אשר בראשם עומדת עובדת סוציאלית ,אשר תפקידם לוודא כי כל אחד מדיירינו מפיק את המקסימום ממה שיש לבית להציע. מערך הרווחה שלנו מלווה את הדיירים בהתמודדויות השונות. מייצר פתרונות, מחבק ותומך.

שירותי הסעה

בבית בכפר אנו מפעילים שירותי הסעה בשאטל. כך החיים של דיירינו פשוטים יותר. לרשותם עומדת הסעה אשר מסיעה אותם לצורך סידורים או פגישות עם בני משפחה וחברים.

השגחה רפואית 24/7

בבית בכפר מערך רפואה מתקדם הכולל צוות מיומן של רופאים אחיות מטפלים ושירותי מזכירות רפואית, אנו מיישמים ברשת תכנית רפואה מונעת ומטפלים בבעיות, אם יש, כשהן עוד קטנות.

מספרה

בבתי הרשת פועלות מספרות לנשים וגברים אשר מעניקות תספורות, תסרוקות, טיפולי יופי, פדיקור ומניקור.

מתקני ספורט וכושר

מרכזי הספורט של בית בכפר מצוידים במתקנים מגוונים הכוללים : בריכה , חדר כושר, מגוון רחב של חוגי סטודיו, מערך שיעורים ומתקנים המותאמים לבני הגיל השלישי. סאונות יבשה ורטובה, ספא ועוד.

בריכת שחיה

בכל אחד מבתי הרשת נהנים דיירי בית בכפר מבריכה מקורה ומחוממת המתאימה לכל מזג אויר.

v
מגוון אירועים ומסיבות הנחוגים בצוותא. המסיבות המרגשות ביותר זה לקחת חלק מחתונות הזהב של הדיירים אותן הם עורכים אצלנו או אפילו באולמות אירועים בסביבה.

v
תפריט קולינארי ייחודי אשר מציע אוכל גורמה המבוססים על תזונה בריאה ,מזינה, עשירה ובריאה.

v
תכנית הרפואה המונעת שלנו אשר תפקידה לאפשר איכות חיים טובה יותר עם מינימום התמודדויות רפואיות

v
צוות העובדים-אנו בוחרים עובדים לפי התשוקה שלהם להעניק שירות למבוגרים והמחויבות שלהם לערכי הליבה שלנו : יושרה, אנושיות ומצוינות

הצוות שלנו

מאז היווסדה, הציבה רשת בית בכפר הציבה סטנדרטים גבוהים של שירות, טיפול וגישה אישית לכל אחד מדייריה בכל אחד ממרכזי הרשת. רשת בית בכפר הינה נושאת הדגל בתחום הדיור המוגן בשל גישתה המקצועית לתחום, נהלי העבודה המאפשרים מתן מענה בכל עת לכל צורך של כל דייר ותכנית הכשרת העובדים הייחודית.

 

כל אלה מהווים בסיס איתן להגשמת חזון הרשת:

אנו פועלים יום יום על מנת לספק לדיירינו סביבה חמה ומטופחת - סביבה מלאת תוכן, משמעות ומצוינות בשירות. סביבה בה צרכיו של כל אדם נענים במסירות יושרה ומקצועיות.

 

אנושיות ומצוינות

רשת בית בכפר מכתיבה גישה שונה אל תחום הדיור המוגן גישה אשר ביסודה לא רק יופיים של מרכזי מגורים יוקרתיים ומעוצבים. אנו מכתיבים גישה שונה בתחום, אנו יודעים שדאגה לרווחת דיירינו אינה מתבטאת רק בהקמת מרכז בילוי, הנאה ושירות איכותי. אנו מכירים את צרכיהם המשתנים של דיירינו ויודעים לספק לא רק את השירות הנעים ביותר אלא גם את השירות המקצועי ביותר החל מהפעלת מערך רפואה מונעת וכלה בתכנון המבנה ככזה המאפשר לא רק בילוי והנאה אלא גם טיפול רפואי יעיל, ולראיה דיירינו מאריכים ימים ויודעים שאיכות חייהם היא המקצוע שלנו. אנו בוחרים עובדים לפי התשוקה שלהם להעניק שירות למבוגרים והמחויבות שלהם לערכי הליבה שלנו: יושרה, אנושיות ומצוינות. את כל עובדי הרשת, החל מהמנכ"ל ועד כל אחד ואחת מבעלי התפקידים ברשת, מייחדת תפיסה מובחנת, חדה, מוטמעת ומיושמת - כולנו יודעים ומכבדים את העובדה כי מקום עבודתנו הוא בביתם הפרטי של דיירינו.

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה