עמוד הבית בית בכפר > אודות רשת בית בכפר

אודות רשת בית בכפר

רשת בית בכפר הינה הרשת המובילה לדיור מוגן בישראל. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים. כיום מונה הרשת מעל 1,000 דיירים מרוצים, חמישה בתים הפרוסים לאורכה של הארץ במיקומים הטובים ביותר המשלבים איכות חיים של הכפר לצד גישה נוחה אל מרכזי הערים הסמוכות. 

כמו אחרים אשר בחרו לגור באחד ממרכזי רשת בית בכפר, אנו יודעים כי אתם רוצים משהו שהוא יותר מדיור מוגן, אתם מחפשים מקום אשר מציע חוויה חדשה, הסתכלות שונה על החיים. מקום בו תוכלו להמשיך לקיים חיים פעילים, חיוניים ומאושרים.

בכל אחד ממרכזי בית מוגן - בית בכפר אנו מציעים פעילויות ושירות מגוון אשר מגדירים את המיטב בדיור מוגן.

בכל אחד מבתי בית בכפר אנו מציעים פעילויות ושירות מגוון אשר מגדירים את המיטב בדיור מוגן

בין השירותים שלנו

מסעדות ובתי קפה

המסעדות ובתי הקפה שלנו מתהדרים באוכל אותנטי ומשובח בטעמים מגוונים. כחלק מתפיסת הרשת הארוחות במסעדות הן חוויה חושית טעימה ונעימה המשלבת בין תזונה בריאה וחוויות קולינריות.

שירותי אחזקת הדירה

כאשר עוברים לבית בכפר כבר לא צריך לדאוג למטלות הקשורות באחזקת הדירה והשטחים הציבוריים. צוות האחזקה המיומן שלנו מבצע עבור דיירינו את כל מטלות האחזקה ביעילות ובמהירות.

פעילויות חברה ותרבות

לפעילויות התרבות והפנאי חשיבות אדירה בסדר היום של דיירינו. היכלי התרבות שלנו הם מהיפים והטובים בארץ ומהווים אכסניה למופעים וכנסים מהשורה הראשונה בהשתתפות מיטב אמני ישראל.

ספריה פרטית ועשירה

בכל בתי הרשת פועלות ספריות עשירות המשלבות ספרות עדכנית בשפות שונות. ספרי עיון, הגות ועוד. הספריות מעוצבות באופן אשר מחד מאפשר מפגש ומאידך מאפשר קריאה בשקט ובפרטיות.

שירותי רווחת הדייר

אנו מפעילים מערך עובדים ייעודי, בראשו עומדת עובדת סוציאלית ,אשר תפקידם לוודא כי כל אחד מדיירינו מפיק את המקסימום ממה שיש לבית להציע. מערך הרווחה שלנו מלווה את הדיירים בהתמודדויות השונות. מייצר פתרונות, מחבק ותומך.

שירותי הסעה

בבית בכפר אנו מפעילים שירותי הסעה בשאטל. כך החיים של דיירינו פשוטים יותר. לרשותם עומדת הסעה אשר מסיעה אותם לצורך סידורים או פגישות עם בני משפחה וחברים.

השגחה רפואית 24/7

בבית בכפר מערך רפואה מתקדם הכולל צוות מיומן של רופאים, אחיות, מטפלים ושירותי מזכירות רפואית, אנו מיישמים ברשת תכנית רפואה מונעת ומטפלים בבעיות, אם ישנן, כשהן עוד קטנות.

מספרה

בבתי הרשת פועלות מספרות לנשים וגברים אשר מעניקות תספורות, תסרוקות, טיפולי יופי, פדיקור ומניקור.

מתקני ספורט וכושר

מרכזי הספורט של בית בכפר מצוידים במתקנים מגוונים הכוללים : בריכה , חדר כושר, מגוון רחב של חוגי סטודיו, מערך שיעורים ומתקנים המותאמים לבני הגיל השלישי, סאונות יבשה ורטובה, ספא ועוד.

בריכת שחיה

בכל אחד מבתי הרשת נהנים דיירי בית בכפר מבריכה מקורה ומחוממת המתאימה לכל מזג אוויר.

מעגל חברתי

v

מגוון אירועים ומסיבות הנחוגים בצוותא. מסיבות מרגשות כמו חתונות זהב שאנחנו עורכים אצלנו או אפילו באולמות אירועים בסביבה.

תזונה בריאה

v

תפריט קולינארי ייחודי אשר מציע אוכל גורמה המבוססים על תזונה בריאה ,מזינה, עשירה ובריאה.

רפואה מונעת

v

תכנית הרפואה המונעת שלנו אשר תפקידה לאפשר איכות חיים טובה יותר עם מינימום התמודדויות רפואיות.

עובדים מהלב

v

אנו בוחרים עובדים לפי התשוקה שלהם להעניק שירות למבוגרים והמחויבות שלהם לערכי הליבה שלנו : יושרה, אנושיות ומצוינות.

הצוות שלנו

מאז היווסדה, הציבה רשת בית בכפר סטנדרטים גבוהים של שירות, טיפול וגישה אישית לכל דייר ודיירת בכל אחד ממרכזי הרשת. רשת בית בכפר הינה נושאת הדגל בתחום הדיור המוגן בשל גישתה המקצועית לתחום, נהלי העבודה המאפשרים מתן מענה בכל עת לכל צורך של כל דייר ותכנית הכשרת העובדים הייחודית.

כל אלה מהווים בסיס איתן להגשמת חזון הרשת

אנו פועלים יום יום על מנת לספק לדיירינו סביבה חמה ומטופחת - סביבה מלאת תוכן, משמעות ומצוינות בשירות ויוצרים סביבה בה צרכיו של כל אדם נענים במסירות, יושרה ומקצועיות.

 

אנושיות ומצוינות

רשת בית בכפר מכתיבה גישה שונה אל תחום הדיור המוגן, גישה אשר ביסודה לא רק יופיים של מרכזי מגורים יוקרתיים ומעוצבים. אנו מכתיבים גישה שונה מכיוון שאנו יודעים שדאגה לרווחת דיירינו אינה מתבטאת רק בהקמת מרכז בילוי, הנאה ושירות איכותי. אנו מכירים את צרכיהם המשתנים של דיירינו ויודעים לספק לא רק את השירות הנעים ביותר אלא גם את השירות המקצועי ביותר החל מהפעלת מערך רפואה מונעת וכלה בתכנון המבנה ככזה המאפשר לא רק בילוי והנאה אלא גם טיפול רפואי יעיל. ולראיה דיירינו מאריכים ימים ויודעים שאיכות חייהם היא המקצוע שלנו.

אנו בוחרים עובדים לפי התשוקה שלהם להעניק שירות למבוגרים והמחויבות שלהם לערכי הליבה שלנו: יושרה, אנושיות ומצוינות.

את כל עובדי הרשת, החל מהמנכ"ל ועד כל אחד ואחת מבעלי התפקידים, מייחדת תפיסה מובחנת, חדה, מוטמעת ומיושמת -

כולנו יודעים ומכבדים את העובדה כי מקום עבודתנו הוא ביתם הפרטי של דיירינו.

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה